מנוע ההזמנות בטעינה...

קשת יהונתן הדרכה ותוכן

מרכז סיור ולימוד קשת יהונתן שוכן במרכז רמת הגולן, ומתמחה בהדרכת טיולים בכל מרחב הגולן, הגליל העליון, הגליל התחתון והעמקים.
אצלינו תוכלו לקבל שירותי הדרכה מקצועיים, בניית תכניות טיול, טיולי כוכב, מסעות רגליים נודדים, סיורים מיוחדים כמו סיורי עששיות וספארי לילה, ופעילויות ערב מגוונות כדי להשלים לכם את החוויה, כל זה לצד אפשרויות אירוח שונות (קמפינג, חדרי אירוח ועוד) ומענה לוגיסטי מלא.

מטיילים בשביל הגולן

בואו לטייל איתנו בסדרת טיולים למיטיבי לכת לאורך שביל הגולן! נטייל במהלך השנה לאורך הגולן ולרחבו. נכיר את מרחבי הגולן הפתוחים, את הוואדיות המרשימים, את הנוף המיוחד, את ההיסטוריה ואת אתרי המורשת לאורך השביל.

הולכים בשביל ישראל

בואו לטייל איתנו בסדרת טיולים למיטיבי לכת, במסלולים שונים לאורך שביל ישראל! נטייל ברחבי הארץ על 'הטרק של המדינה', נכיר את חבלי הארץ השונים, את הנוף המגוון של ארץ ישראל, את ההיסטוריה ואת המורשת לאורך השביל.

הקתדרה ללימודי ארץ הגליל

בואו להעמיק את הידע שלכם על ארץ הגליל בסדרת הרצאות בנושאים שונים בגליל! מהארכיאולוגיה בגליל, דרך מורשת הקרב וההיסטוריה שלו, הטבע והנוף - אחד עשר הרצאות איכותיות בשיתוף המחלקה ללימודי ארץ ישראל במכללה האקדמית כנרת.

צפונות ארץ הגליל

בואו לטייל איתנו בסדרת טיולים למיטיבי לכת, בשבילים הנסתרים של הגליל העליון! נטייל ברחבי הגליל העליון ובנופיו הקסומים בעקבות הנחלים הזורמים, הטבע הפראי, ההיסטוריה והמורשת של הגליל.

שני בטבע עם קשת יהונתן - שנה שלישית!

בואו לטייל איתנו בעקבות הטבע הארץ ישראלי, החי, הצומח והדומם בעונות השנה המשתנות. נטייל, זו השנה השלישית, בעקבות פריחות מיוחדות, נדידת הציפורים, ותופעות טבע נוספות בנופי הפרא של ארץ ישראל. בהדרכת אסף סלע.

ארצי מולדתי - שנה שלישית!

בואו לסייר איתנו בעונה שלישית של סדרת סיורי איכות למיטיבי קשב ואוהבי הארץ. נסייר בעקבות סיפורי ארץ ישראל, התיישבות, גבורה, היסטוריה ונוף. נעמיק את הידע שלנו ואת הקשר לארץ ישראל ולשביליה, בהדרכת טובי המדריכים.

הצטרפו לקבוצת הוואסטאפ שלנו
על כל מה שמעניין בגולן

לצפייה בהרצאות מוקלטות היכנסו
לערוץ היו-טיוב שלנו

סיורי איכות קרובים

אנו שמחים להזמין אתכם לסיורי התוכן הייחודיים שלנו

No data was found

הצטרפו לקבוצת הוואסטאפ שלנו
על כל מה שמעניין בגולן

דיווחים מהשטח

16/01/2022
נרקיסים באחו נוב
13/12/2021
כרכום בהר בנטל
סיור-בעקבות-גבורה

ימי עיון וכנסים

אנו שמחים להזמין אתכם לסיורי התוכן הייחודיים שלנו

No data was found

לצפייה בהרצאות מוקלטות היכנסו
לערוץ היו-טיוב שלנו