מנוע ההזמנות בטעינה...

הקתדרה ללימודי ארץ הגליל

בואו להעמיק את הידע שלכם על ארץ הגליל בסדרת הרצאות בנושאים שונים בגליל! מהארכיאולוגיה בגליל, דרך מורשת הקרב וההיסטוריה שלו, הטבע והנוף - אחד עשר הרצאות איכותיות בשיתוף המחלקה ללימודי ארץ ישראל במכללה האקדמית כנרת.

צפונות ארץ הגליל

בואו לטייל איתנו בסדרת טיולים למיטיבי לכת, בשבילים הנסתרים של הגליל העליון! נטייל ברחבי הגליל העליון ובנופיו הקסומים בעקבות הנחלים הזורמים, הטבע הפראי, ההיסטוריה והמורשת של הגליל.

ארצי מולדתי - שנה שלישית!

בואו לסייר איתנו בעונה שלישית של סדרת סיורי איכות למיטיבי קשב ואוהבי הארץ. נסייר בעקבות סיפורי ארץ ישראל, התיישבות, גבורה, היסטוריה ונוף. נעמיק את הידע שלנו ואת הקשר לארץ ישראל ולשביליה, בהדרכת טובי המדריכים.

שני בטבע עם קשת יהונתן - שנה שלישית!

בואו לטייל איתנו בעקבות הטבע הארץ ישראלי, החי, הצומח והדומם בעונות השנה המשתנות. נטייל, זו השנה השלישית, בעקבות פריחות מיוחדות, נדידת הציפורים, ותופעות טבע נוספות בנופי הפרא של ארץ ישראל. בהדרכת אסף סלע.

הולכים בשביל ישראל

בואו לטייל איתנו בסדרת טיולים למיטיבי לכת, במסלולים שונים לאורך שביל ישראל! נטייל ברחבי הארץ על 'הטרק של המדינה', נכיר את חבלי הארץ השונים, את הנוף המגוון של ארץ ישראל, את ההיסטוריה ואת המורשת לאורך השביל.

מטיילים בשביל הגולן

בואו לטייל איתנו בסדרת טיולים למיטיבי לכת לאורך שביל הגולן! נטייל במהלך השנה לאורך הגולן ולרחבו. נכיר את מרחבי הגולן הפתוחים, את הוואדיות המרשימים, את הנוף המיוחד, את ההיסטוריה ואת אתרי המורשת לאורך השביל.