מנוע ההזמנות בטעינה...

סיורי איכות: המיוחדים שלנו

במקומות האלו, עוד לא הייתם! בואו לגלות איתנו את האתרים המיוחדים שלא נגישים כמעט לאזרחים.
באישור צבאי מיוחד נחצה את הגדר אל מרחבי הירמוך המדהימים, אל גשרים ומנהרות נסתרים מהעין, אל מרחבי הר דב והכפר החצוי רג'אר ועוד מקומות מרתקים ומרגשים

רשימת הסיורים

ערבי עיון וסיורי איכות לקהל הרחב

בואו להעמיק את הידע שלכם על ארץ הגולן בסדרת ערבי עיון וסיורי איכות עוקבים, מעמק הירדן ועד ראש החרמון. עם מיטב המרצים והמדריכים המומחים בתחומם!

טבע ונוף במרומי החרמון

בואו לטייל איתנו ולהעפיל אל ההר הגבוה ביותר בישראל, לטיולים בעקבות הפריחה המיוחדת ונופים המטריפים של החרמון. נכיר את הפריחה המיוחדת של החרמון, את הטבע הפראי שלו ונצפה ממעוף הציפור על רמת הגולן.

אל מפגש הנחלים רוקאד וירמוך- סיור ייחודי מעבר לגדר

בואו לבקר איתנו באחת הנקודות המיוחדות ביותר בישראל, על משולש הגבולות סוריה-ירדן-ישראל. נבקר במפגש הנחלים הירמוך והרוקד ונצפה אל עבר תחנת הרכבת ואדי ח'אלד של הרכבת החיג'אזית.

המזרח הפרוע: סיור ייחודי לאתרים הנסתרים במזרח הגולן

בואו להכיר את מזרח הגולן המיוחד באתרים לא מוכרים - הכפר בטמה, המאגר הסודי בוטמיה, חאן ג'וחאדר הממלוכי ותצפית ייחודית במוצב 111

סנפלינג אתגרי ב"נקיק השחור" בנחל זויתן

בואו לאתגר את עצמכם בסנפלינג אתגרי ב"נקיק השחור" בנחל זויתן.
נחל זויתן ממקומם במרכז רמת הגולן והינו חלק משמורת יהודיה. הסנפלינג בשילוב מי הנחל הקרירים הופכים את החוויה לייחודית ומתאימה במיוחד לימי הקיץ החמימים.

"אל מצפור רצועת הביטחון והכפר החצוי ע'ג'אר"

סיור אל לב ליבו של אחד מהכפרים הכי מרתקים בארץ. הכפר רג'אר חצוי בין ישראל ללבנון והכניסה אליו אסורה על אזרחים ישראלים. נבקר בתצפית על מעיינות הוואזני, נשמע על סיפור הטיית המים, נניח רגל בלבנון, ונפגוש את תושב הכפר שיספר את סיפורו המורכב של המקום מזווית ראייתו. באישור צבאי מיוחד.

"ברית בין הבתרים"

סיור באישור צבאי מיוחד אל ליבו של הר דב ופסגת הר הבתרים. נבקר במבנה התפילה "מקאם משהד א-טייר אל אברהים" נבקר בתוכו ונשמע על הקמתו. נספר את סיפורה של ברית בין הבתרים שעל פי חלק מהמסורות התקיימה במקום. נראה את עצי האלון הענקיים במקום, ונהנה מאוויר הרים מדהים שאין בשום מקום אחר בארץ.