מנוע ההזמנות בטעינה...

סיורי איכות: נופש עם תוכן

אוהבים לטייל ולשמוע על הסיפורים שמעבר? רוצים לשלב את זה עם חוויית אירוח מעולה?
הצטרפו אלינו לנופשונים סביב מעגל השנה, בנושאים שונים, סביב מורשת וגבורה, חקלאות ובעיקר נופי הגולן ותוכן איכותי שמחכים רק לכם..

רשימת הסיורים

לנטוע שמיים וליסוד ארץ - שבוע ט"ו בשבט

התיישבות ומורשת בגליל ובגולן

שתי גדות לירדן זו שלנו זו גם כן, סיפורי התיישבות ציונות ומורשת על גדות הירדן מהו סיפורו של קרב תל מוטילה ? מדוע נעלמה מושבת משמר הירדן מהמפה? חלוציות, גבורה והסיפורים שלא הכרתם

אדם ואדמה

ארץ עשירה בנופים, אך עם זאת עשירה במרחבים חקלאיים פתוחים מסעו של התמר לארץ ישראל, מטעי עצי פרי ותוצרים סופיים הנמזגים אל הכוס חקלאות, אנשים והסיפורים שמאחוריהם

חלוצים בהר

סיפורי ישובים ומושבות, שהיו ואינם, המושבה הראשונה , ההתיישבות הציונית בשטחי סוריה וירדן והאם יחזרו אלינו אדמות הברון רוטשילד שמעבר לגבול?

זרימות, נופים ומורשת בגולן

הגולן ארץ ירדן וחרמונים , אזור עשיר בנופים מרהיבים, נחלים ופלגי מים חמים וקרים, מי היו הצ'רקסים? והאם הטורבינות הענקיות קשורות לעוג מלך הענקים?

זורמים לגולן

ארץ פלגי מים, סיור בעקבות המים בגולן :מפלים, מעיינות מים חיים ופינות חמד איך התמודדו ראשוני דגניה וכנרת עם אתגרי המים ? מדוע החליטו הסורים להטות את מי הירדן? ומה סיפורן של בריכות הקצינים בגולן?

ארץ עמים רבים

גיאופוליטיקה ועמים שונים בגולן לאורך ההיסטוריה מי היו הייטורים? היכן ומה היה הסיפור של הרפאים והענקים? והאם אנחנו באמת מכירים את תולדות הצ'רקסים והדרוזים בגולן?