מנוע ההזמנות בטעינה...
אירוח לדתיים בשבת בקשת יהונתן

אז מה אנחנו מחפשים במקום אירוח כשאנחנו יוצרים לסופ"ש?

שיהיה כשר ואם כשר למהדרין זה יתרון, שיהיה במקום שומר שבת, ללא מכוניות נוסעות בקרבת האירוח יתרון, ללא חילול שבת בחדר האוכל , ללא עשן מנגלים בסביבה הקרובה, שהאוכל יהיה טעים ושיהיה לאן ללכת לטיול שבת.

אצלנו בקשת יהונתן יש את הכול ויותר, אצלינו תוכלו להנות גם מאירוח שבת באווירה מרוממת וגם מחופשה גולנית קסומה.

 

 

אירוח לדתיים בשבת – מה יש לקשת יהונתן להציע?

מדוע קשת יהונתן הוא מקום המושלם עבור אירוח לשבת לדתיים? ובכן, האתר שוכן בלב יישוב דתי, כפרי וירוק, מציע מזון כשר למהדרין וכולל את כל מה שצריך על מנת לשמור שבת ועדיין ליהנות מנופש בלב ליבו של רמת הגולן. המקום כולל בית כנסת במרחק הליכה, מקווה לנשים ומקווה לגברים וסביבה שקטה ושומרת שבת בה לא תצטרכו לסבול מרעש של מכוניות.

כמו כן, מדובר במקום אירוח לדתיים בשבת המציע אפשרויות טיול נעימות ומהנות לשבת עצמה – שפע של אתרים בקרבת מקום לטיולים רגליים במהלך השבת. כמו כן, מציע המקום סיורים מודרכים בתחום שבת למשפחות, בכל שבת.

כלומר, שומרי שבת יכולים ליהנות ב"קשת יהונתן" מאירוח שבת כהלכתה אשר כולל לא רק סביבה נעימה ותומכת לשמירת שבת, אלא גם דברים לעשות ולראות. זה לא מובן מאליו כלל וכלל – רובם המכריע של בתי המלון ומקומות האירוח למיניהם בארץ המציעים אירוח לדתיים בשבת מציעים רק את מה שנקרא "אירוח to be" – אירוח המאפשר לשהות במקום, אך לא לעשות יותר מדי מלבד לשהות ולהעביר את השבת. אנחנו אחד המקומות היחידים אשר מציעים אירוח "to be" ובנוסף אליו גם חופשה to do – חופשת שבת בה יש מה לעשות, לראות ולשמוע, תוך שמירת שבת מלאה. אנחנו מעניקים את האפשרות בשבת גם ליהנות גם מאירוח מפנק, נעים ונוח וגם מחופשה גולנית וטיול בטבע. מעטים המקומות בישראל המספקים חוויה ואפשרות שכזו עבור דתיים ושומרי שבת.

ניקח אתכם למאגר קשת, לתל טליה או לפארק ברוך ומיד תגלו שטיול השבת שלנו הוא הטיול השנתי של שומרי שבת רבים בארץ, אשר מעוניינים לצאת מדי פעם לנופש בסוף השבוע ולשמור שבת, כמובן, אך לא להעביר את כולה בחדר ובמנוחה גרידא.

שלל רחב של פעילויות עבור הימים שסביב השבת

כפי שצוין לעיל, בכל הנוגע לאירוח לשבת לדתיים אנו מציעים גם פעילויות רבות המשתלבות בשבת, דוגמת טיולים רגליים וסיורים מודרכים למשפחות בתחום שבת. יתרון נוסף של קשת יהונתן הוא היחידות המשפחתיות הגדולות בהן יש מקום למשפחות מבורכות בילדים בחלוקה לסלון, ילדים ויחידת הורים נפרדת  אם יש לכם ארבעה ילדים ויותר תוכלו לחסוך עלות פתיחת חדר נוסף לילדים וליהנות ממרחב מרווח .

חשוב לזכור כי תמיד ישנם גם הימים שלפני ואחרי השבת, וגם אם הגענו רק לסוף שבוע נוכל לחוות לא מעט לפני כניסת השבת. בסביבתנו קשת רחבה של אפשרויות לטיולים, סיורים, אטרקציות ומוקדי עניין לכל המשפחה, אשר יעסיקו אתכם ואת הילדים לפני שנכנסת השבת או לאחר שהיא יוצאת.

לא חסרות אפשרויות בהקשר זה, עליהן תוכלו לקרוא כאן באתר – מסלולי טיולים בכל רחבי הרמה, ים כינרת הנמצא במרחק נסיעה קצר, שלל מעיינות ונחלים, ביקור באתר החרמון, מקומות להפעלות לילדים ולמבוגרים כאחד, סיורי תוכן מודרכים ועוד ועוד. באמת שהשפע הקיים כאן עבור ימי חול הוא עצום, ובשילוב עם הסיורים והטיולים לשבת יבטיחו לכם חופשה מספקת ומלאת עניין.

להזמנות ופרטים נוספים