מנוע ההזמנות בטעינה...

בית הארחה בצפון לדתיים

חדרי אירוח ברמת הגולן

קשת יהונתן הוא בית הארחה ומתחם אירוח למשפחות בצפון, אשר פונה למספר קהלי יעד עיקריים. אחד מאותם קהלים הוא האוכלוסייה הדתית והמסורתית, עבורה מותאם המתחם במספר מובנים שונים. אנו מארחים מדי שנה אינספור דתיים, מסורתיים וחרדים, אשר מוצאים במקום את כל מה שצריך עבור חופשה טובה ומהנה תוך שמירה על כל כללי הדת, גם (ובעיקר) בסופי שבוע ושבתות.

באילו מובנים מהווה "קשת יהונתן" בית הארחה בצפון לדתיים, אשר מותאם מכל בחינה רלבנטית ונדרשת לשרת את צרכיהם של שומרי מצוות במהלך חופשתם? אינספור לקוחות דתיים מרוצים מהשנים האחרונות לא טועים – אנו מציעים את אחת האפשרויות האטרקטיביות והמזמינות ביותר לחופשה בצפון, גם ובעיקר עבור דתיים ושומרי מסורת ומצוות.

מה יש לנו ב"קשת יהונתן" להציע לקהל דתי ושומר מסורת?

אנו מהווים בפועל בית הארחה לדתיים בצפון, שכן אנו מותאמים מכמה בחינות שונות לאירוח קהל דתי, גם ובמיוחד בשבתות.

אחד המאפיינים של האוכלוסייה הדתית בישראל הוא משפחות גדולות, רחבות וברוכות ילדים. אנו מותאמים לארח גם משפחות רחבות, ומציעים מגוון סוגים שונים של חדרים ומתחמי לינה. החל מחדרים "סטנדרטיים" אשר מתאימים בנוחות לאירוח של משפחות המונות עד לשש נפשות, וכלה בחדרים גדולים יותר ובמתחם של ארבעה חדרים עם שירותים ומקלחות פרטיות לכל חדר בנפרד, בו יכולים להתארח עד לשבעה עשר אנשים. האפשרויות שאנו מציעים למשפחות ברוכות ילדים מאפשרות להורים ליהנות גם ממרחב לעצמם במהלך החופשה, בלי שיצטרכו לשכור לשם כך חדר נוסף עבור הילדים. כך, ניתן לצאת לחופשה במחיר אטרקטיבי ומשתלם, ועדיין ליהנות מנוחות ומרחב רב להורים ולילדים גם יחד.

אנו מפעילים גם מתחם קמפינג מפנק, המאפשר לקבל את החוויה של קמפינג יחד עם הנוחות של אירוח כפרי. גם כן אפשרות נפלאה עבור קהל דתי ומשפחות ברוכות ילדים, המעוניינים בחוויה של קמפינג ללא הצורך להביא את כל הציוד מהבית ולהקים הכל לבד…

שבתות וסופי שבוע בקשת יהונתן

בית הארחה בצפון לדתיים צריך לספק גם אפשרויות נוחות ומלאות לחופשות בסופי שבוע ושבתות, תוך שמירה מלאה ונוחה על כללי השבת. במושב קשת (בו אנו ממוקמים) בית כנסת פעיל ומקוואות. כמו כן, המתחם שוכן בסביבה פסטוראלית, שקטה וירוקה, בה ניתן להעביר בנעימים את השבת או חלקים ממנה. כמו כן, ניתן גם ליהנות מהטבע המוריק של הגולן שסביבנו, גם בשבת – בקרבת מקום מסלולי הליכה קצרים רבים אליהם ניתן לצאת ללא כל צורך בשימוש ברכב, כמו גם נחלים ומאגרי מים אליהם תוכלו להגיע בקלות וללא צורך לחלל שבת.

המיקום שלנו (ממש במרכזה של רמת הגולן) מאפשר להגיע ברכב לכל מקום ברמה, בגליל העליון ובאזור הכנרת, במרחק נסיעה קצרה יחסית. כך, ניתן להספיק ולטייל או לבקר במוקדי תיירות מסוימים גם ביום שישי בבוקר, ולהספיק לחזור למתחם בקלות לפני כניסת השבת.

בקיצור, הדרך המושלמת לנפוש בשבת במקום נעים ופסטוראלי, בנוחות מרבית וללא צורך לחלל שבת.

מוזמנים כמובן ליצור עימנו קשר לקבלת ייעוץ ולמצוא כאן באתר מידע בנוגע לאפשרויות בסביבה עבור החופשה המשפחתית הבאה שלכם.

שתהיה חופשה נעימה ומוצלחת! 

להזמנות ופרטים נוספים