מנוע ההזמנות בטעינה...

לינה בצפון בקשת יהונתן

לינה בצפון בקשת יהונתן

צפון ישראל, ובפרט רמת הגולן וסביבתה, מהווים את אחד היעדים המבוקשים והאטרקטיביים ביותר לחופשות ונופשים בארץ, הן עבור ישראלים והן עבור תיירים זרים. הנופים עוצרי הנשימה, הטבע המרהיב, האתרים ההיסטוריים ושלל מוקדי עניין נוספים – כל אלו הופכים את רמת הגולן והצפון בכללותו לאזור מתבקש עבור חופשה טובה. כאשר מצפינים לנופש או טיול בן כמה ימים, חשוב מאוד להתארח וללון במקום מתאים, נקי, מסודר, נוח ונעים לשהייה. כאן ב"קשת יהונתן" אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות לינה – חדרי אירוח מסוגים שונים, כמו גם מתחם קמפינג מאובזר המספק חוויית לינה ושהייה יוצאות דופן.

אפשרויות אירוח ולינה בקשת יהונתן

מיד נגיע ליתרונות החשובים של אירוח ושהייה דווקא בקשת יהונתן בעת השהייה בצפון, אך לפני כן כמה מילים על אפשרויות הלינה שמציע המקום.

בקשת יהונתן מגוון רחב של חדרי אירוח מסוגים שונים. הכוונה בעיקר לחדרים בגדלים שונים, המיועדים למשפחות וקבוצות בסדרי גודל שונים. ניתן למצוא כמובן חדרי אירוח "סטנדרטיים" המיועדים למשפחות בגודל ממוצע, ומתאימים גם למשפחות יחסית גדולות עם ארבעה ילדים. בנוסף לאלו, כולל המתחם גם חדרי אירוח גדולים יותר המיועדים למשפחות רחבות וברוכות ילדים – חדרים בהם יכולים לשהות עד עשרה אנשים (ולחסוך עלות פתיחת חדר נוסף לילדים). מעבר לכך מציע המקום גם מתחמים גדולים עוד יותר, המיועדים לכמה משפחות יחד או לקבוצות. במקום חלל המסוגל להכיל ולארח עד שבעה עשר אנשים בתנאי לינה נוחים ונעימים. כפי שניתן להבין – אנו שמים דגש על אפשרויות אירוח ולינה נוחות ונעימות גם עבור קבוצות ומשפחות גדולות ורחבות, כמו גם משפחות המטיילות יחד ומעוניינות גם להתארח יחד, וכך לחסוך בהוצאות הלינה במהלך החופשה בגולן.

מלבד לחדרי האירוח, ניתן למצוא ב"קשת יהונתן" גם מתחם קמפינג מאובזר ואטרקטיבי במיוחד – אפשרות לשהות בקמפינג, מתחת לכיפת השמיים, עם כל הנוחות של מקום אירוח מסודר. במתחם הקמפינג שלנו תוכלו להקים את האוהלים שלכם, אם אתם קבוצה או משפחה גדולה במקום אוהלים קבוצתיים גדולים במיוחד להשכרה. האתר מסודר וכולל כל מה שצריך עבור שהייה נוחה ונעימה – שירותים מצוחצחים, מקלחות חמות ונקיות, מטבח מאובזר וכשר בו ניתן להכין ארוחות, פינות ישיבה, מקום למדורה ועוד. זו אפשרות מצוינת עבור משפחות המעוניינות בחוויה של קמפינג במהלך חופשתם בצפון,

לינה בצפון המיקום הנוח והאטרקטיבי ביותר

יתרונות נוספים של שהייה, אירוח ולינה בקשת יהונתן במהלך חופשתכם בצפון הם אלו הקשורים למיקום הגיאוגרפי עצמו של המתחם. "קשת יהונתן" ממוקם בסמוך למושב קשת, ממש במרכז רמת הגולן. ההגעה מכאן לכל מקום ברמה, כמו גם באצבע הגליל, הכנרת והגליל העליון, היא נוחה ומהירה יחסית. במרחק של כחצי שעה נסיעה צפונה ניתן להגיע כבר לצפון הרמה וכ- 50 דקות עד  אתר החרמון, ומרחק נסיעה דומה דרומה יביא אתכם כבר עד הכנרת וסביבתה. בין לבין פרושה בפניכם כמובן כל הרמה, על שלל מסלולי הטיול, המפלים, מקורות המים והנופים המרהיבים של האזור.

כך, אנו מציעים לכם ב"קשת יהונתן" את המקום האולטימטיבי לשהייה ולינה בצפון – הן במיקום המושלם והנוח ביותר והן במגוון אפשרויות אירוח ולינה שונות. כל מה שצריך זה רק להגיע.

להזמנות ופרטים נוספים