מנוע ההזמנות בטעינה...
שביל הגולן

רמת הגולן היא מבחינות רבות אחד האזורים המרהיבים והפראיים ביותר בישראל, אזור עם טבע מרהיב ביופיו הכולל אינספור מקורות מים, בעלי חיים וצמחייה מקומית עשירה, נופים עוצרי נשימה וגם לא מעט אתרים היסטוריים ותרבותיים מרתקים. שביל הגולן, הנחשב לחלק משביל ישראל, הוא שביל טיולים מוסדר ומסומן החוצה את הרמה כולה מצפון לדרום, ומציע אפשרות לראות ולחוות את האזור כפי שלא הכרתם בעבר.

שביל הגולן חוצה כאמור את הרמה כולה, אך מורכב ממקטעים שונים רבים. ניתן ללכת כמה מקטעים או רק את חלקם, מקטע אחד בודד או חלק ממנו, לשלב את הטיול בשביל עם חופשה ברמת הגולן או להגיע ליום או כמה ימים מרוכזים של הליכה גרידא. זה תלוי בכם. בערך אמצע השביל, מקטע מספר 7, עובר בסמוך למושב קשת. בין אם מטיילים במקטע זה ובין אם בחלקים אחרים של השביל, קשת יהונתן מהווה מקום לינה ואירוח מושלם עבור כל מי שמעוניין לחוות את שביל הגולן ולטייל בו.

שביל הגולן

פרטים אודות התוואי הספציפי של שביל הגולן ניתן לקבל בקלות ברשת, אך בגדול מדובר בשביל אשר מתחיל באזור החרמון ומסתיים במצוקים שמעל הכנרת, באזור מעיין עין עקוב. אורכו הכולל של השביל הוא כמאה ועשרים קילומטרים והוא מסומן כולו בסימונים בצבעים לבן, כחול וירוק. השביל עצמו מחולק לחמישה עשר מקטעים שונים (כאשר המקטע השביעי עובר בסמוך אלינו ולמושב קשת, כאמור) וכל מקטע כולל שלטים המסבירים על האזור ומפה מפורטת של אותו מקטע, כמו גם נקודות למילוי מי שתייה והצטיידות במזון.

ניתן לטייל בשביל הגולן לכל אורך השנה, אך חשוב לשים לב למזג האוויר הצפוי לפני שיוצאים כמובן. נרצה, מן הסתם, למצוא ימים נעימים ולא חמים יתר על המידה בקיץ, ולהימנע מימים גשומים בחורף.

אירוח כפרי למטיילים בשביל הגולן בקשת יהונתן

המקטע השביעי של שביל הגולן, זה העובר בין חורבת חושנייה לאום אל דנניר, הוא המקטע של אזור מושב קשת, ממש באמצע הרמה (מקטע שביעי מתוך חמישה עשר).

למרות שלאורך השביל, בדומה לשביל ישראל כולו, ניתן למצוא כמה וכמה מ"מלאכי השביל" המציעים מקום לינה למטיילים, רבים מהמגיעים לטייל בשביל מעדיפים לשהות בלילה במקום אירוח נעים, מטופח, נוח ומפנק, בדיוק מה שאנחנו מציעים כאן בקשת יהונתן. המתחם מספק שירותי אירוח כפרי למטיילים בשביל הגולן, בין אם מדובר במקטע השביעי בו עוברים ממש לידינו ובין אם במקטעים אחרים של השביל. בהתחשב בכך שניתן להגיע ממרכז הרמה, מאזור קשת יהונתן, לכל אזור אחר ברמה בתוך כחצי שעה נסיעה לכל היותר, מדובר במקום אירוח נוח ואסטרטגי גם עבור מי שמטייל במקטעים הצפוניים או הדרומיים יותר של השביל.

בסיום יום הליכה בשביל הגולן אין דבר נחמד ומהנה יותר מאשר להגיע חזרה לחדר הנעים שלכם אצלנו, ליהנות ממקלחת חמה ומארוחת ערב מעולה כאן במקום, וכמובן שינה טובה ועמוקה לפני יום הטיולים הבא.

"קשת יהונתן" הוא מקום אירוח כפרי בצפון הופכים אותו למושלם בתור מקום האירוח לחופשה הבאה שלכם. בין אם מעוניינים בטיולים ברמה, בעריכת אירוע משפחתי חגיגי קטן או בחופשת רגיעה ומנוחה – אנחנו מציעים את התנאים והסביבה המושלמים. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.

 

להזמנות ופרטים נוספים